Blogi

 1. 3 NIPPI, KUIDAS HOOLDADA OMA KUDUMIT 

  3 NIPPI, KUIDAS HOOLDADA OMA KUDUMIT 

   

  Enne kui sa jõuad oma kampsuni 4 numbrit väiksemaks pesta, siis loe seda! Alustame sellest, et meriinovillast kudum või pleed on tegelikult naturaalselt juba isepuhastuv. See tähendab seda, et kiud tõrjub mustuse ja lõhna endast eemale mitte ei ima sisse.

  Loe edasi...
 2. KUIDAS NÄPISTAVA KUDUMIGA TOIME TULLA?!

  KUIDAS NÄPISTAVA KUDUMIGA TOIME TULLA?!

   

  Kudum, mis on valmistatud 100% villasest kiust, elab oma elu ning hingab omas rütmis. Isegi kui su villane toode natuke torgib, siis õige hooldusega annab ka see kõige karedam villane kiud veidi järgi ja muutub pehmemaks.

  Loe edasi...
 3. LUGU ÕNNELIKUST LAMBAST.

  LUGU ÕNNELIKUST LAMBAST.

   

  Elas kord üks õnnelik lammas, Bruno. See lammas teadis, kuidas elada loodusega kooskõlas. Ta vajab värsket õhku, puhast vett ja rohelist rohtu. Nii lihtne ongi.

  Loe edasi...
 4. TOOME TEIENI 6 PARIMAT MÜTSI SELLEKS HOOAJAKS

  TOOME TEIENI 6 PARIMAT MÜTSI SELLEKS HOOAJAKS

   

  OH. Kui palju kordi oleme kuulnud seda lauset, et “ma ei ole mütsikandja..” või “ma ei kanna K U N A G I mütsi”. LOENDAMATUTEL KORDADEL. Meil on tiimiga ka väike mäng käimas. Mängu eesmärgiks on igale inimesele müts leida, kes sellise jutuga meie juurde tuleb. Me võime sulle saladuskatte all öelda, et meie võidame iga kord ja inimesed üllatuvad!

  Loe edasi...
 5. LEMON SOUR SUMMER

  LEMON SOUR SUMMER

   

  ''Sa lõhnad nagu mahlane tsitrus soojal suvepäeval, peale kiiret tennisemängu maakodus.'' Lemon Sour Summer limiteeritud kollektsioon on austusavaldus Woolish'i armastusele suve vastu.

   

  Loe edasi...
 6. HELIOPHILE

  HELIOPHILE

   

  Esitleme teile meie päikese armastaja kollektsiooni - HELIOPHILE. Kevad toob aastasse alati uue alguse. See on nagu sõõm värsket õhku. Kõik õitseb. Elu juhtub uuesti. Elu läheb edasi.

   

  Loe edasi...
 7. Woolish püüti taskuhäälingusse!

  Woolish püüti taskuhäälingusse!

   

  Ole hea ja pane oma tegemised hetkeks pausile, kuna tõelise moeaustajana võiksid sa nüüd klapid pähe panna ja ühe toreda podcasti käima lülitada. 

  Loe edasi...
 8. Limiteeritud koguses INKBLOT kollektsioon

  Limiteeritud koguses INKBLOT kollektsioon

   

  Woolishi eesmärk on lisada inimeste ellu veidi rõõmu ning tuletada neile meelde, et nad igapäevaselt ka värve enda ümber märkaksid. Antud hetkel tahame me aga ühe küsimuse küsida. Mis sümbolit, olendit või mustrit sa meie uue limiteeritud koguses kampsuni pealt näed?

   

  Loe edasi...
 9. Woolish x NOËP bäkkari tiim

  Woolish x NOËP bäkkari tiim

   

  Woolish on nüüd ametlik NOËP tagatausta tiimi peasoojendaja. Mõni aeg tagasi lõime käed ning valmistasime NOËP-i tiimile IKI mudelist päris oma karakteriga mütsid. Tunne tiimiliikmed ära nende iseloomulike Ë täppide poolest, mis on logona mütsi peale õmmeldud.

   

  Loe edasi...
 10. Suusatamine kui moemäng

  Suusatamine kui moemäng

   

  Villased rõivad on suusatamisega algusaegadest alati kaasas käinud. Varajase suusarõiva võib lihtsalt kokku võtta "vill, vill ja veel villa" - jakid, püksid, kampsunid, mütsid, kindad- kõik olid valmistatud villast. Villamaania!

   

  Loe edasi...

Page
Show per page