Kindad

Meriinovillased kindad ja randmesoojendajad - pehmed ja hingavad
100% meriino kindad või randmesoojendajad on jahedal ajal kohustuslikud aksessuaarid sinu garderoobis. Neid on lihtne hooldada ning peavad kaua vastu.

15 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Millised meriino kindad valida?

Vali oma meriino kindad meie laiast valikust- sõrmikud, labakindad või randmesoojendajad. Meriinovillased kindad hoiavad su käed soojas ning ei lase neil külmal ajal karedaks minna. Lisaks ei ole nendega ka palav. 

Woolishi kootud randmesoojendajad on mugavuse tipp!

Meie kootud randmesoojendajad on just sulle, kui sa veedad palju aega autoroolis, nutitelefonis või on sulle sõrmede vabadus mõnel muul moel oluline. Randmesoojendajad on ülimalt mugavad ning need on ka väga kihvtid aksessuaarid. 

Jää tänaval silma! 

Woolishi värvilised kindad ning randmesoojendajad leiad paljudest eritoonidest. Nendega jääd silma ning hoiavad ka su enda tuju üleval. Kasuta võimalust ning lehvita tänaval sõbrale oma Woolishi erksates kinnastes! 

 

Kootud kindad leia Woolishi valikust.

Woolishi kootud kindad on kvaliteetsed ning neid on kerge hooldada. Meriinovill tõrjub mustust ning plekid on väga hõlpsad välja tulema. Kasuta neid matkates või igapäevases elus, need on alati sulle truud.