Sokid

Meriinovillased sokid - kantavad igal aastaajal
Pehmed ja mugavad meriino sokid on kõige mitmekülgsem valik, kui oled perfektsete sokkide otsingul. Kui keegi ütleb “villased sokid”, siis on su esmane mõte kindlasti, et tegemist on paksude, palavate ja toas kantavate sokkidega. Tegelikkuses on meriinovillaste sokkidega asi hoopis teisiti!

3 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meriinovillased sokid on igapäevane mugavaim valik.

Woolishi 100% meriinovillased sokid on mõnusalt õhukesed, hingavad ning praktilised kaaslased sinu igapäevaelus. Kuna meriinovill on ülimalt hingav ja kehatemperatuuri edukalt reguleeriv materjal, siis ei aja need sokid su jalgu higistama ning samuti ei teki ka ebameeldivat lõhna, kuna meriino ei luba bakteritel kasvama asuda. 

Rohkem kui lihtsalt soojad sokid!

Oled sa mõelnud varem sellele, et villased sokid on midagi enamat, kui lihtsalt soojad sokid? Tegemist on laialt levinud müüdiga ning tegelikult olenevad soki omadused villast, mida on kasutatud ning sokkide koe paksusest. 

Jah, kantavad ka suvel!

Meriinovillased ning keskmise paksusega sokid on naha vastus mugavad ning kantavad aastaringselt, ka suvel! Seega, ära pelga meriinovillaseid sokke jalga panna ka soojemal ajal ning ole see, kes kannab neid koos plätudega. Mega-mugav! 

Meriinovillased sokid ootavad, et sa annaksid neile võimaluse!

100% meriinovillast sokid on palju rohkemat, kui lihtsalt tavalised villased sokid. Nende kasutusala ning omadused trumpavad oma tugevustega kõik muud materjalid teelt. Usume, et sa ei pea pettuma, kui ühel päeval otsustad anda nendele sokkidele võimaluse! Meriinovillased tooted lihtsalt ei väsi üllatamast.