Mütsid

Woolish naiste mütsid ei jäta sind külmaks!
Nautige luksuslikku mugavust ja soojust. Meie kootud mütsid naistele on ideaalsed igaks aastaajaks. Meriino müts naisele on loodud täiuslikuks kaaslaseks, pakkudes samal ajal stiili ja vastupidavust.

29 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meriino mütsid naistele, mis ei jäta sind külmaks.

Woolish meriino mütsid naistele on mitmekülgsed ja vastupidavad. Lisades ühe meie meriino mütsi oma riietusele, saad kergesti muuta oma igapäevast välimust. Olgu see sportlik ja muretu või elegantselt stiilne, meie mütsidega on sul alati stiilne kaitse igas ilmas!

Naiste kootud mütsid ja loomulik soojus.

Woolish kootud mütsid naistele on tehtud 100% meriinovillasest lõngast. Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega; ei ole väga kare, ei lõhna ega kortsu eriti; materjal on ülikerge ning ei veni välja. Ja suudab seda kõike täiesti looduslikul ja jätkusuutlikul viisil.

Nullkulu tootmine.

Me kasutame ära iga viimsegi kvaliteetse meriinovilla lõngajupi, millest meie kudumid on tehtud. Meil pole oma toodete puhul tarvis kasutada valmis kangaid, vaid toodame seda ise vastavalt rõivaeseme disainile.

Woolish naiste talvemüts on parim valik!

Meie talvemütsid naistele on valmistatud spetsiaalselt seiklusteks ja lõbustamiseks! Olgu su stiil mänguline või minimalistlik, meie valikus leidub midagi, mis paneb sind talvel tõeliselt säravalt välja paistma.