Beebitekid

Meriinovillased beebitekid sobivad kasutamiseks nii une ajal voodis, õues vankris kui ka põrandal mängides.
Meriinovill on parim 100% naturaalne materjal, et reguleerida beebi kehatemperatuuri ning tagada rahulik uni. Meriino beebitekk on vastsündinu naha vastu õrn ja hell.

5 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Looga beebitekk käib lapse arenguga kaasas.

Iga woolishi beebitekk jutustab loo ühest loomast. Telgedel kootud meriino tekil on kujutatud Anna Lutteri illustreeritud armsad loomakesed, sealhulgas kutsu, kiisu, mõmmi, rebane, lõvi ja jänku. Kui beebi jõuab oma arengus kõhuli pleedil iseseisvalt maailma uudistamiseni, on värviline raamatuke heaks abimeheks.

Meriinovillane beebitekk - parim kingitus katsikuks.

Meriinovillased beebitekid on praktiliseks kingituseks uutele vanematele, kuna hoiavad uut ilmakodanikku pehmelt soojas sünnist kuni mudilaseks saamiseni. Iga meie meriinovillane beebitekk on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ning saadetakse ilusas kinkepakendis, muutes selle täiuslikuks kingituseks igale väikelapsele.

Jätkusuutlik valik meie laste tuleviku heaolu nimel.

Woolish usub vastutustundlikku tarbimisse, seepärast kasutame ainult keskkonnale sõbralikke materjale ning jälgime hoolikalt tootmisprotsesse. Iga Woolishi beebitekk on teadlik valik parema homse suunas. Uus-meremaa villane lõng, mida kasutame omab Wool Integrity NZ™, Woolmark ja Oeko-Tex sertifikaate.