Sokid

Need meeste sokid on kõige mitmekülgsem valik, kui oled hingavate sokkide otsingul, mis on samas ka pehmed ja mugavad.
Meriinovillased sokid ei oota kõige krõbedamaid talvepäevi. Woolishi sokid meestele on mõeldud kandmiseks aastaringselt!

3 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meriinovillased sokid meestele on igapäevane mugavaim valik

Woolishi 100% meriinovillased sokid meestele on mõnusalt kerged ning praktilised kaaslased sinu igapäevaelus. Kuna meriinovill on ülimalt hingav ja kehatemperatuuri edukalt reguleeriv materjal, siis ei aja need meeste sokid su jalgu higistama ning samuti ei teki ka ebameeldivat lõhna, kuna meriino ei luba bakteritel kasvama asuda.

Rohkem kui lihtsalt soojad meeste sokid!

Oled sa mõelnud varem sellele, et meriinosokid meestele on midagi enamat, kui lihtsalt soojad sokid? Tegemist on laialt levinud müüdiga ning tegelikult olenevad soki omadused villast, mida on kasutatud ning sokkide koe paksusest. Need sokid meestele on mugavad ja soojad, sobides suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks.

Jah, kantavad ka suvel!

Meriinovillased ning keskmise paksusega sokid on naha vastus mugavad ning kantavad aastaringselt, ka suvel! Seega, ära pelga meriinovillaseid sokke jalga panna ka soojemal ajal ning ole see, kes kannab neid koos plätudega. Mega-mugav! 

Meeste villased sokid ootavad, et sa annaksid neile võimaluse!

100% villased sokid meestele on palju rohkemat, kui lihtsalt tavalised villased sokid. Nende kasutusala ning omadused trumpavad oma tugevustega kõik muud materjalid teelt. Usume, et sa ei pea pettuma, kui ühel päeval otsustad anda nendele sokkidele võimaluse! Villased sokid lihtsalt ei väsi üllatamast.