Mütsid

Woolishi meeste kootud mütsid leiad nii värvilistes kui ka neutraalsetes toonides.
Paista silma või sulanduda mass, selles on küsimus. Valik on Sinu! 100% naturaalsest meriinovillast meeste müts lisab Sinu stiilile soojust ja vunki juurde. Praktiline meriino müts meestele on ka ideaalne kingitus, et oma lähedasi meels pidada.

22 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meriino müts meestele - aksessuaar, mis kestab kaua! 

100% meriinovillane müts meestele on mugav ning parim valik mütsimaailmas. Külmal ajal on meriinovillased aksessuaarid asendamatud sinu garderoobis. Meriinovillal on mitmeid omadusi, mida teistel villadel või segakiust materjalidel pole. 

Meriinovill on väikese jalajäljega materjal.

Meriinovill tuleb meriino lammaste pügamise käigus ning on taastuv materjal. Lisaks ei ole meriinovillast kudumit tarvis tihedalt pesta, kuna meriinovillane materjal hülgab naturaalselt mustust ja vajab seega harva hooldust. Plekid on hõlpsad välja tulema ning enamasti piisab vaid tuulutamisest. Vajadusel pese mütsi käsitsi või jaheda ja õrna pesuprogrammiga.Oma eluea lõpus on 100% meriinovill täielikult biolagunev.

Meeste kootud mütsid sügisest kevadeni!

Meeste kootud mütsid on parim valik garderoobis, kui eelistad praktilisust ja mugavust aastaaegade vältel. Kvaliteetsed meeste talvemütsid hoiavad ka kõige külmema pakasega pea soojas. Heitlike kevad- ja sügisilmadega ei hakka meriinovillases liiga palav, vastupidi! Meriinovill laseb peanahal mõnusalt hingata.