Sallid

Meriinovillased sallid - pehmed ja soojad
Külmal ajal on meriinovillased sallid asendamatud aksessuaarid sinu garderoobis. Meriinovillal on mitmeid omadusi, mida teistel villadel või segakiust materjalidel pole. Valides 100% meriinovillase salli, valid ka väiksema jalajäljega toote!
Suurus

14 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

100% meriinovillased sallid hoiavad sind õrnalt soojas.

Meriinovillal on soojust isoleerivad omadused ning sellepärast hoiavad meriinovillased sallid sind imehästi temperatuuri langedes soojas. Lisaks ei ärrita meriinovill su nahka, see on pehme ning hell sinu naha vastu.

Meriinovillast sall kestab kaua!

Lisaks sooja hoidmisele on meriinovillane sall ka kauakestev. Investeerides kvaliteetsesse salli, võid kindel olla, et saad sama salli pärandada ka oma lastelastele. Sellega hoiad ka oma jalajälje väiksemana.

Meriinovillane sall on kvaliteetne ning efektne aksessuaar.

100% meriinovillased sallid lisavad su olemisele juurde luksuslikku tekstuuri ja kihilisust. Woolishi valikust leiad nii ühevärvilisi sallkraesid kui ka mustrilisi ja mahulisi salle. Üks meriinovillane sall peab meie kliimaga meil kõigil kapis olemas olema.

Meriinovill on väikese jalajäljega materjal.

Meriinovill tuleb meriino lammaste pügamise käigus ning on taastuv materjal. Lisaks ei ole meriinovillast kudumit tarvis tihedalt pesta, kuna meriinovill on isepuhastuv. Jäta see tuulduma ning su kudum on taas värske. Oma eluea lõpus on 100% meriinovill täielikult biolagunev.