Vestid ja Topid

Woolish meriinovillased vestid ja topid on ühed olulisemad kihiti riietumise elemendid.
Tutvu meie 100% meriino naiste vestide valikuga, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Valige endale stiilne ja mugav vest, mis täiendab teie riietust ja hoiab teid soojas.

5 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meriino vest - mõeldud kihiti kandmiseks.

Woolish meriinovillased vestid kipuvad kõigega sobima. Valikust leiad eest lahtiseid, üle pea käivaid, cropitud ning pikki, värvilistes mustrites veste. Neid võib kanda T-särgi peal, et luua viimistletud, kuid mitteametlik välimus. Triiksärgid saavad sooja välimuse pidulikemateks päevadeks. Meriinovillast vest sobib kandmiseks siseruumides või kõige külmematel päevadel mantli ja jope all.

Meriinovillast top - parim valik suveks.

Woolish meriinovillase topide kollektsioonist leiad suveks ideaalse kaaslase. Vali endale kerge, hingav ja pehme meriinovillane top, mis tagab suurepärase mugavuse ja jahutuse ka kõige kuumematel päevadel.

Ideaalne kaaslane reisile.

Meriinovillased tooted on kerged, ei kortsu ning tagavad optimaalse hingavuse, pakkudes suurepärast mugavust ja vabadust sinu seiklustel. Lennukis, kus mugavus on võtmeks, pakuvad meriinovillased tooted erakordset kandmismugavust, hoides teid soojas ja kuivas ning võimaldades nahal hingata ka pikematel lendudel. Woolish on valmis teid saatma kõikjal, kus teie seiklus teid viib.