Peapaelad

Peapaelad - soojad ja lasevad peanahal hingata
Peapael on kindlasti üks mitmekülgne toode sinu aksessuaaride sahtlis. See annab mitmeid võimalusi, kuidas oma väljanägemisele vunki juurde lisada. Samas on peapael ka väga praktiline vahend, see aitab jahedate ilmade korral kõrvad soojas hoida.
Suurus

11 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Miks on meriino peapael hea lahendus? 

100% meriino peapaelad annavad sulle mitmeid praktilisi võimalusi, et end mugavalt tunda. Meriino peapael päästab su kavalatel jahedatel ilmadel. See mahub lihtsasti sinuga igale poole kaasa ning on abiks kui ilm seda nõuab. 

Mugavus treeningul.

Meriinovillane peapael on soe, pehme ja õrn su naha vastu. Lisaks laseb see su peanahal ka hingata, kui oled treenimas või jooksmas jahedal ajal välitingimustes. 

Woolishi kootud peapael on ka jätkusuutlik valik!

Meie kootud peapaelad on toodetud jälgimaks jätkusuutlikkuse printsiipe. Tihtilugu jääb kudumite tootmisest üle ka lõngasid, mille kogused on väikesed ning millest ei anna näiteks kampsuneid toota. Sellisel juhul kasutame jääklõngad ära väiksemate toodete tootmisele. Seega Woolishi meriinovillane peapael on zero waste toode ning igati jätkusuutlik valik!

Niiskus imavast materjalist peapaelad naistele hoiavad su pea mugavalt kuivana.

Meriinovillane peapael naistele aitab sul hoida oma juuste ja peanaha tervist. Kui mütsi all võib peanahk väga kergelt liigse niiskuse käes olla, siis peapaela kandes annad sa oma peanahale võimaluse hingata.