Kindad

Meeste kindad - praktilised ja stiilsed.
100% naturaalsed meeste kindad on jahedal ajal kohustuslikud aksessuaarid sinu garderoobis. Meeste meriinovillased kindad hoiavad käed soojas ja sobituvad Sinu stiiliga. Uuenda oma väljanägemist värvidega, mis kellelegi märkamatuks ei jää või leia enda lemmik kindad klassikaliste neutraalsete toonide hulgast.

7 toodet

Määra kahanevas suunas
per page

Meeste sõrmkindad, mida on kerge hooldada.

Woolishi kindad meestele on kvaliteetsed ning neid on kerge hooldada. Need meeste sõrmkindad on kootud meriinovillasest materjalist, mis tõrjub mustust ning plekid on hõlpsad välja tulema. Vajadusel pese neid käsitsi või õrna ja jaheda pesuprogrammiga.

Jää tänaval silma!

Woolishi värvilised kindad leiad paljudest eritoonidest. Nendega jääd silma ning need hoiavad ka su enda tuju üleval. Kasuta võimalust ning lehvita tänaval sõbrale oma Woolishi erksates kinnastes!

Leia meeste kootud kindad Woolishi naturaalsest valikust.

Meeste kootud kindad hoiavad su käed soojas ning ei lase neil külmal ajal karedaks minna. Lisaks on naturaalne materjal hingav ning juba ka veidi soojema kevadilmaga ei ole nendega liiga palav. Kanna neid tänaval, jalutades tööle, väljas treenides või matkates, need on alati sulle truud.