LEMON SOUR SUMMER

 

''Sa lõhnad nagu mahlane tsitrus soojal suvepäeval, peale kiiret tennisemängu maakodus.''

Lemon Sour Summer limiteeritud kollektsioon on austusavaldus Woolish'i armastusele suve vastu.

 

 

 

Mõni lõhn või maitse võib meelde tuletada ühe ilusa hetke lemmikust reisisihtkohast, meenutada lõbusat tennisemängu või tuua lihtsalt naeratuse näole. Ära alahinda neid lihtsaid naudinguid elus, mis võivad meid imeliste mälestuste juurde tagasi viia!

 

 

 

 

Ei saa ka unustada fakti, et 1919. aastal esines Suzanne Lenglen Wibeldoni debüüdiga, šokeerides samal ajal avalikkust oma tenniserõivastega. Suzanne tõi naiste spordiriietusse revolutsioonilise muutuse ning tema mõjutusi näeme siiamaani! Ta loobus korsetist ja alusseelikutest ning hakkas kasutama hoopis varrukateta ja ootamatult lühikesi spetsiaalselt tema jaoks disainitud kleite, mis võimaldasid tal tennisemängu ajal hõlpsasti liikuda.

 

 

 

 

Hüppame ajas rohkem kui 100 aastat edasi, jaanuarisse aastal 2022. Woolishi tiim on ideede otsingutel ajusid ragistamas. ''Mida kannaks üks Woolishi inimene suvel? Võib-olla midagi revolutsioonilist nagu Suzanne?!''

 

 

 

 

Woolishi täiesti esimene suvekollektsioon on valmistatud 100% meriinovillast ning tegemist on varasemast kollektsioonist üle jäänud lõngajääkidega. Kollektsioonist leiad segu pitsilisest sidrunimustrist, voltidest, sportlikest triipudest ja erksatest värviblokkidest, millele on lisatud ka rahulikku valget. Need kudumid on loodud selleks, et saaksid neid kanda läbi terve päeva- tenniseväljakust õhutsöögini rannaklubis. Woolishi riided lasevad su nahal palava ilma korral hingata ning pakuvad sulle sooja, kui öised kraadid võtavad üle.

 

 

 

 

Lemon Sour Summer suvekollektsioon on vägagi mitmekülgne. Ühelt poolt toob see esile reisimise ja elunautlemise luksuslikuma poole. Teisalt vihjab sportlikkusele, mis meenutab meile suviseid tennisemänge. Tahame sulle meriinovilla ägedamat poolt tutvustada ja murda stereotüübi, et justkui meriinovill ei sobiks soojemateks ilmadeks või sportlikeks tegevusteks.

 

 

 

 

Kindlasti oled unistanud soojast suveilmast ning sinna juurde ka õhulisest ja mugavast rõivast, mis oleks samal ajal ka efektne. Oleme su unistuse ellu toonud ja loonud kudumid, mida on võimalik kanda nii igapäevaste tegevuste ajal kui ka sportlikes hetkedes. Woolishi kudumid annavad sulle võimaluse enda riietusega loominguline olla ning erinevate stiilidega mängida. Naudi elu ja tunne ennast meriinovillas hästi!