Sheep Stories NO.2 - SHEEP POOL PARTY meriino kampsun

Armas, #woolishperson

Meil on rõõm sulle tutvustada meie teist Collector Edition kampsunit, mille nimeks on Sheep Stories NO.2 - SHEEP POOL PARTY. Inspiratsioon selleks on tulnud koomiksitest. See kampsunisari jutustab mängulise loo ühest õnnelikust lambast, kes on kõike näinud - pehmet suvetuult, basseiniäärset päikest, lund ja talvekülma.. Kes reisib ringi ja tahab maailma näha. Selle toreda lamba seiklused koome igal aastal üheks kampsuniks.

Idee on anda meie villastele sõpradele võimalus need kampsunid aastate vältel kokku koguda ja seejärel oma tulevastele põlvedele edasi pärandada. See on investeering, mida saab kanda iga päev ning pikki tulevaid aastaid! Kujuta ette, kuidas sinu mälestused talletuvad sellesse kampsunisse ning kui saabub hetk, et kampsun edasi oma lastelastele kinkida, elab see sama kampsun edasi nende hetkedes. Lõpuks on meist kõigist alles jäänud vaid lood. Olgu see lugu mõnusalt värviline, lõbus ja meeldejääv!

Ootame väga, et sind meie Sheep Stories kampsunis tänaval näha! Sinu Woolish perekond.

 

MODELL: 168 / SUURUS: S

249,00 €
Materjal & detailid
  • 100% meriino vill, mulesing free – villa saadakse lambaid säästval moel ja lambaid ei väärkohelda villa kvaliteedi tõstmiseks.
  • Meie lõng omab Woolmark ja Oeko-Tex sertifikaate. Vill pärineb Tsiili farmidest ning toodetud Itaalias.
  • Toode on disainitud Eestis ja kootud Leedus.
  • Kui tahad maailma päästa, siis tuleb alustada väikestest asjadest. Seepärast me teeme koostööd Varcotexi sildiproffidega. Sildid on 100% biolagunevad ning looduslikest materjalidest eetiliselt toodetud Itaalias ja omavad Oeko-Tex sertifikaati.
  • See toode saabub sinuni puuvillakotis, mille eesmärk on sinu toodet kaitsta. Kasuta seda siis, kui kampsuni kappi hooajaks puhkama paned.
  • Toote kohale toimetamiseks kasutame 100% loodusliku lahendust, kasutades selleks kraftpaberist kotte, mis on valmistatud eratootjate saepurust ning puhtast puidust, mis jääb metsakoristusest. Pakendi sulgemiseks kasutame täislooduslikke lõngu ja paelu.
Suuruste tabel
Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul. Tagastamiskulud arvatakse teie tagasimaksest maha.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!

Meie kudumites kasutatav meriinovill pärineb ainult sellistest farmidest, kus ei tehta Mules’i
lõikust. Me uurime hoolega villakasvatajate tausta ja teeme koostööd vaid nendega, kes
suudavad tagada lammaste heaolu.

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav.  Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega.

Kuna vill on looduslik ja taastuv ressurss, siis kõik meie tooted on täielikult biolagunevad.

Meie toote müügihinna taga on kõigile osapooltele kindlustatud õiglane tasu ja turvaline keskkond.