LÄBIPAISTVUS

 

Meie eesmärk on vähendada tarneahela ja tootmise jalajälge keskkonnale. Toote elutsükkel algab toormaterjalidest ja lõpeb taaskäitlemisega, kui rõivaese on ära kantud. 100% loodusliku villa tootmiseks on tarvis vett, õhku, päikest ja värsket rohtu. Kuna jätkusuutlikkuse ja eetika tõlgendamine kipub olema mõnevõrra subjektiivne, oleme muutnud oma tootmisprotsessid võimalikult läbipaistvaks - nii et igaüks saaks otsustada kas me oleme piisavalt jätkusuutlikud just tema jaoks.

 

 

TAASKÄITLEMINE

 

Villa taaskäitlemine on lihtne. Seda saab taaskasutada erinevates valdkondades, aga on lisaks ka biolagunev, kui peaksid tekkima jäägid. Oleme valinud välja lõngatootjad, kes järgivad kõrgeid Euroopa Liidu standardeid ning hoiduvad oma vabrikutes mürgiste kemikaalide kasutamisest ja jäätmete tootmisest. Kõiki tootmise etappe juhivad inimesed. Ja me hoolime inimestest sama palju kui lammastest. Valime oma koostööpartnereid hoolega ja seda peaksid tegema ka sina!

 

 

PRIORITEEDID

 

Nii meie endi kui ka kõigi partnerite jaoks on väga oluline luua turvaline ning mugav töökeskkond, millest võidab kogu ühiskond. Motivatsioon, heatahtlikkus ja läbipaistvus viivad inimkonda edasi ning üksteist  toetades kujundame tulevaste põlvede elu. Võtame minevikust kaasa vaid parimad teadmised, et luua parem tulevik!