Puuvillane KUDUMI-kott

Tutvustame sulle meie kerget puuvillakotti, mis on spetsiaalselt loodud sinu meriinovillast kampsuni kaitsmiseks tüütu tolmu ja koide eest. Kampsuni kaitsmine ei ole selle ainuke otstarve, sellega on väga mugav ka oma kudumeid kaasas kanda. 

 

18,00 €
Materjal & detailid

Orgaanilisest puuvillast valmistatud seljakott on mõõtudega 40x45 cm (koti laius x kõrgus). Seljakotil on 2 puuvillasest nöörist sanga, see võimaldab koti suu kinni tõmmata ja vajadusel kanda kotti üle õla või seljas.

Orgaaniline puuvill tähendab seda, et taimede kasvatamisel ei ole kasutatud pestitsiide, fungitsiide, herbitsiide, reovee muda, kiiritust ega geenitehnoloogiat.

Mahetootjad kasutavad nende mürgiste kemikaalide asemel hoopis kasulikke putukaid, külvikorda, komposti, manuaalset või masinaga teostatavat umbrohutõrjet. Nii tagatakse mullale parim kvaliteet, samuti meie kõigi jaoks olulise õhu ja vee puhtuse.

 

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul. Tagastamiskulud arvatakse teie tagasimaksest maha.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!

Meie kudumites kasutatav meriinovill pärineb ainult sellistest farmidest, kus ei tehta Mules’i
lõikust. Me uurime hoolega villakasvatajate tausta ja teeme koostööd vaid nendega, kes
suudavad tagada lammaste heaolu.

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav.  Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega.

Kasutame ainult Öko-Tex märgisega tarnijaid, et kõik meie toodete komponendid (lõngad, õmblusniidid, nööbid jne) oleksid kontrollitud ning tervisele ohutud. Lisaks on meie rõivaesemetes ainult Woolmarki sertifikaadiga tootjate vill.

Meie toote müügihinna taga on kõigile osapooltele kindlustatud õiglane tasu ja turvaline keskkond.