Piqué polosärk beez

Polosärk kuulub kahtlemata meesterõivaste klassikasse, kusjuures selle esialgne disain lähtus eelkõige just kandja mugavusest. Meie sirge lõikega pikeekangast mudel sobib kombineerimiseks ja kandmiseks just sulle sobival viisil, aga omalt poolt soovitaksime pigem kanda ikka ühte polosärki korraga ja jätta krae üles keeramata.

 

50% PUUVILL / 50% MODAAL

MODELL: 187 / SUURUS: M

55 € 38 €
Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!

Meie kudumites kasutatav meriinovill pärineb ainult sellistest farmidest, kus ei tehta Mules’i
lõikust. Me uurime hoolega villakasvatajate tausta ja teeme koostööd vaid nendega, kes
suudavad tagada lammaste heaolu.

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav.  Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega.

Kasutame ainult Öko-Tex märgisega tarnijaid, et kõik meie toodete komponendid (lõngad, õmblusniidid, nööbid jne) oleksid kontrollitud ning tervisele ohutud. Lisaks on meie rõivaesemetes ainult Woolmarki sertifikaadiga tootjate vill.

Suuruste tabel
SUURUSSMLXL
eu suurus4648-5052-5456
pikkus67697174
rindkere100106112118
varrukas22232324
Toote hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.