Kes seal on? Jänku meriinotekike beez / valge

“Kes seal on?” on pehmete beebitekkide sari, mis on väikesele ilmakodanikule mõnusaks kaisukaaslaseks. Nagu väike lapski vajab vill kasvamiseks päikest, värsket õhku, vett ja toitu – üks väike tekike puhast loodust kaissu.

Miks meriinovill?
See on tõeline ökomaterjal – 100% looduslik, korduvkasutatav ja biolagunev. Meriino on naha vastas ülimalt pehme, kuid samas tugev ja hoiab vormi, mis teeb sellest väga vastupidava materjali. Sellel on naturaalne kiht, mis kaitseb su rõivaeset määrdumise eest. Meriinovilla võib kanda aastaringselt, see hingab, hoiab naha ümber õhukihti ning tõrjub niiskust.</p>

Illustratsioonid: Anna Lutter
100% meriino
100 x 70 cm
Kootud Kaunases :) 

59,00 €
Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul. Tagastamiskulud arvatakse teie tagasimaksest maha.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.