Kes seal on? Kutsu meriinotekike hall / valge

“Kes seal on?” on pehmete beebitekkide sari, mis on väikesele ilmakodanikule mõnusaks kaisukaaslaseks. Nagu väike lapski vajab vill kasvamiseks päikest, värsket õhku, vett ja toitu – üks väike tekike puhast loodust kaissu.

***

Miks meriinovill? See on tõeline ökomaterjal – 100% looduslik, korduvkasutatav ja biolagunev. Meriino on naha vastas ülimalt pehme, kuid samas tugev ja hoiab vormi, mis teeb sellest väga vastupidava materjali. Sellel on naturaalne kiht, mis kaitseb su rõivaeset määrdumise eest. Meriinovilla võib kanda aastaringselt, see hingab, hoiab naha ümber õhukihti ning tõrjub niiskust.

***

Illustratsioonid: Anna Lutter

100% meriino

100 x 70 cm

Kootud Kaunases :)

49 €
Toote hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.