Inkblot ornamendiga meriino kampsun oranz

Ükspäev vaatasime parajasti nn tindiplekiteste ja korraga tuli pähe, et midagi sellist võiks ju ka lausa valmis kududa. Mis siis kui me kooksime kampsunisse nii pilkupüüdva mustri, et mitte me ise ei näeks mustris erinevaid kujundeid, vaid et kujundid muudaksid seda, kuidas me maailma tajume? Ja siis just täpselt seda tegimegi ja nüüd saad omale sellise kampsuni selga panna. Aga ära liiga kauaks mustrit vaatama ka jää – äkki vaatab sind veel tagasi!

 

30% MERIINO / 70% PUUVILL

MODELL: 195 / SUURUS: ONE SIZE

179 €
Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav.  Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega.

Kasutame ainult Öko-Tex märgisega tarnijaid, et kõik meie toodete komponendid (lõngad, õmblusniidid, nööbid jne) oleksid kontrollitud ning tervisele ohutud. Lisaks on meie rõivaesemetes ainult Woolmarki sertifikaadiga tootjate vill.

Selle toote kudumiseks oleme kasutanud ära iga viimsegi kvaliteetse meriinovilla lõngajupi.

Kuna vill on looduslik ja taastuv ressurss, siis kõik meie tooted on täielikult biolagunevad.

Toote hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.