Fabric Spray Delicate Kangasprei

Steamery Fabric Spray Delicate 500 ml – Kas soovite oma riideid värskendada võimalikult kiiresti? See biolagunev kangasprei annab teie tekstiilidele õrna ja püsiva värske roosi ja muskuse lõhna. Võib kasutada ka toasprei või õhuvärskendajana.

• Värskendab kiiresti riided ja kodutekstiilid
• Pehmendab ja toidab teie rõivaste kiude
• Vähendab staatilist elektrit
• Sobib kõikidele kangastele ja tekstiilidele
• Biolagunev ja julmusevaba (cruelty free)

15 €
Toote hooldus

Meriinovillaste kudumite hooldamine on üsna lihtne. Kudumid ei vaja tihedalt või üldse pesemist. Neile meeldib, kui nad saavad õhutust või kui sa pehme harjaga neid harjad. Kui tekib pesemise vajadus, siis ole ekstra õrn ning anna tootele kerge vann. Hoia meeles, et pilling on täiesti normaalne nähtus ning kõik meriinovillased kudumid võivad topiliseks muutuda mingil hetkel. Eemalda need spetsiaalse topieemaldajaga ning su kudum on taaskord nagu uus.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.