Pääsu pleed sinine/valge

See mõnusalt soe pleed on meie villa pärandi suurepärane näide, mis on kootud telgedel ja kaunistatud uhke rahvuslinnu pääsukese mustriga. See pleed on ideaalne viis oma armastuse ja uhkuse näitamiseks Eesti vastu ning samal ajal ka hubaseks kodusoojuse allikaks. Selle pleedi pehme ja luksusliku materjali puudutus ning kauni pääsukese mustriga disain loovad suurepärase kombinatsiooni traditsioonist ja kaasaegsest stiilist. Nii et võta see pleed endale, tunne selle soojust ja uhkust ning naudi Eesti pärandit igal võimalusel.

119,00 €
Materjal & detailid
  • Suurus: 130 x 170 cm
  • 100% vill,  mulesing free – villa saadakse lambaid säästval moel ja lambaid ei väärkohelda villa kvaliteedi tõstmiseks.
  • Meie lõng omab Woolmark ja Oeko-Tex sertifikaate. Vill pärineb Uus-Meremaa farmidest.
  • Toode on disainitud Eestis ja kootud Leedus.
  • Kui tahad maailma päästa, siis tuleb alustada väikestest asjadest. Seepärast me teeme koostööd Varcotexi sildiproffidega. Sildid on 100% biolagunevad ning looduslikest materjalidest eetiliselt toodetud Itaalias ja omavad Oeko-Tex sertifikaati.
  • See toode saabub sinuni kinkekarbis.
Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul. Tagastamiskulud arvatakse teie tagasimaksest maha.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.