Pääsu pleed hall / valge

Eesti auks disainitud pääsukestega pleed. Toode kootakse kangastelgedel, selle elastne ja vastupidav vill on pärit Uus-Meremaalt. Kudumit katab kaunis geomeetriline pääsukesemuster, mis lisab muidu naturaalsele tootele kübeke modernsust. Pleed on soe ja õhuline, sobides koju hubasust pakkuma ja olles täiuslik valik meeldejäävaks kingituseks. 

 

Mõõdud: 130 x 170cm

Materjal: 100% vill

Toodetud: Leedu

119 €
Toote hooldus

Meriinovillaste kudumite hooldamine on üsna lihtne. Kudumid ei vaja tihedalt või üldse pesemist. Neile meeldib, kui nad saavad õhutust või kui sa pehme harjaga neid harjad. Kui tekib pesemise vajadus, siis ole ekstra õrn ning anna tootele kerge vann. Hoia meeles, et pilling on täiesti normaalne nähtus ning kõik meriinovillased kudumid võivad topiliseks muutuda mingil hetkel. Eemalda need spetsiaalse topieemaldajaga ning su kudum on taaskord nagu uus.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.