Flora puuvillane pleed oranz

Suurepärane kaaslane igale seiklusele – olgu see siis piknik pargis, päev rannas või põnev reis! See pleed on valmistatud hingavast puuvillast, mis pakub mugavust ja pehmust, kuhu iganes su päev sind viib. Erksad värvid ja lõbusad mustrid lisavad igale väljasõidule rõõmsat meeleolu, muutes selle ideaalseks valikuks neile, kes armastavad stiili ja praktilisust. Ära unusta seda kaunist pleedi järgmine kord, kui kodust välja lähed – see on ideaalne kaaslane igaks elujuhtumiks!

79,00 €
Materjal & detailid
  • Suurus: 130 x 170 cm
  • 100% puuvill
  • Meie lõng omab Oeko-Tex sertifikaate.
  • Toode on kootud Leedus.
  • Kui tahad maailma päästa, siis tuleb alustada väikestest asjadest. Seepärast me teeme koostööd Varcotexi sildiproffidega. Sildid on 100% biolagunevad ning looduslikest materjalidest eetiliselt toodetud Itaalias ja omavad Oeko-Tex sertifikaati.
  • See toode saabub sinuni puuvillakotis, millega saad pleedi mugavalt randa või reisile kaasa võtta.
  • Toote kohale toimetamiseks kasutame 100% loodusliku lahendust, kasutades selleks kraftpaberist kotte, mis on valmistatud eratootjate saepurust ning puhtast puidust, mis jääb metsakoristusest. Pakendi sulgemiseks kasutame täislooduslikke lõngu ja paelu.
Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Oma tellimuse saab hinnanguliselt kätte 1–7 tööpäeva jooksul alates saatmiskuupäevast. Tarneajad võivad erineda, kuid võite olla kindel, et anname endast parima, et saaksite oma tellimuse võimalikult kiiresti kätte.

Pakume tagastamist ja vahetamist 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Esemed peavad olema kandmata ja pesemata, kõik sildid küljes. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul. Tagastamiskulud arvatakse teie tagasimaksest maha.

Täpsemalt saatmisest ja tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.