KUIDAS SAAD OMA KAUBA KÄTTE

 

Et tellimus mugavalt sinuni jõuaks on meil varuks mitmed erinevad pakiautomaadi teenuse pakkujad. Samuti võib kaubale järele tulla ka ise või tellida koju/tööle kulleriga. Valik on sinu. EESTI SISESELT TOIMETAME OMA KLIENTIDELE TASUTA KOHALE TELLIMUSED VÄÄRTUSEGA 100€+ .

 

Tulen Ise Järele Viljandi - TASUTA!

Väljastame Teie tellimuse tasuta meie Woolish tehasepoest, Suur-Kaare 35a., Viljandi. Oleme avatud: Esmaspäev - Reede 9:30-16:30. NB! vahest oleme ka laupäev ja pühapäev olemas, aga siis kindlasti helistada ja uurida allolevalt numbrilt. Veendumaks, et teie tellimus on aegsasti pakitud helistage ette - VILJANDI TELEFON 55 34 535

 

Omniva Pakiautomaat - 3.95€

Teie tellimus toimetatakse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud OMNIVA pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Vajadusel saate kauba tagastada sama SMSiga saadetud tagastuskoodiga. Sulle saadetud pakk ootab Sind pakiautomaadis kuni 7 päeva. Enne hoiutähtaja kättejõudmist saadame Sulle ka meeldetuletava SMS-i.

 

Itella Smartpost Pakiautomaat - 3.95€

Teie tellimus toimetatakse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud ITELLA SMARTPOST pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Vajadusel saate kauba tagastada sama turvakoodiga valides pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine”. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk saatjale.

 

DPD Pakiautomaat - 3.50€

Teie tellimus toimetatakse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud DPD pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks või pakipoest väljutamiseks vajalikku turvakoodi. Vajadusel saad paki tagastada tellimusega kaasa pandud tagastuskleebisega mida saad siis edukalt kasutada vabalt valitud pakiautomaadi kaudu tagastamiseks.

 

Rahvusvaheline Pakiautomaat - 15€

Teatud Euroopa riikides on võimalik tellida oma pakk DPD või ITELLA pakiautomaati / Pick-up punkti. Teie tellimus toimetatakse 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest teie poolt valitud DPD või ITELLA  pakiautomaati. Kauba saabumisel saadetakse teile sellkohane SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks või pakipoest väljutamiseks vajalikku turvakoodi.

 

Rahvusvaheline Kuller -15€

Valides tellimuse saatmiseks kulleri, toimetatakse tellimus teieni 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Tavapäraselt võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust, et kokkuleppida ajavahemik paki üleandmiseks.