TAGANEMISÕIGUS, ÜMBERVAHETAMISE JA TAGASTAMISE KORD

Tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul ostu hetkest. See kehtib nii Woolishi e-poest kui esinduskauplusest ostetud toodetele, kuid mitte edasimüüjate juurest või mujalt ostetud toodetele. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kasutatud või kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta. Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada.

PALUN TÄIDA ELEKTROONILINE TAGASTUSVORM SIIN TAGASTUSVORMI ERLADI PABERIL EI OLE VAJA SAATA!

TAGASTAMINE OMNIVA - tasuta

Kui tellisite oma kauba Omniva pakiautomaati Eestis, siis on teil võimalus tagastada tellimus 14 päeva jooksul pärast SMS-teavituse saamist kasutades Omnivalt SMS-iga saadetud tagastuskoodi. Otsi Omniva pakiautomaadi menüüst “Tagasta pakk”, seejärel sisesta SMS-ga saabunud tagastuskood ning kleebi automaadist trükitud aadresskaart.

TAGASTAMINE SMARTPOST - tasuta

Kui tellisite oma kauba Itella SmartPOSTiga  pakiautomaati Eestis, siis on teil võimalus tagastada tellimus 14 päeva jooksul pärast SMS-teavituse saamist, kasutades sama SmartPosti uksekoodi, mida paki kättesaamisel. Otsi SmartPOSTi pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega said saadetud paki kätte.

TAGASTAMINE DPD - tasuta

Kui tellisite oma kauba DPD teenusega siis on tellimusega kaasas tagastuskleebis mida saad siis edukalt kasutada vabalt valitud pakiautomaadi kaudu tagastamisel. (Toodet saab tagastada ainult DPD pakiautomaadi või Pickup teeninduspunkti kaudu.

TAGASTAMINE OMAL KULUL

Väiksema väärtusega tellimused saab tagastada tellija kulul, kliendi poolt valitud teenusega meie lattu Woolish Knitting OÜ, Suur-Kaare 35a, 71013 Viljandi, Telefon +372 55 34 535. woolish@woolish.ee NB! AKTSEPTEERIME VAID TAGASTUSI MIS ON ADRESSEERITUD MEIE LATTU!

Tagastatud toote eest kannab Woolish Knitting OÜ raamatupidamine raha tagasi Teie poolt taganemisavalduses näidatud pangakontole viivitamatult, kuid mitte kauem kui 14 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest. Kliendile ei tagastata kullerteenuse või pakiautomaadi teenuse kulu mis on kaasnenud paki saatmisega. Toode peab olema kasutamata ja puhas, ostja isik ja ostu kuupäev peavad olema tuvastatavad. Müüjal on õigus toodet mitte tagasi võtta ning edastada see ekspertiisi Woolish Knitting OÜ tootmisosakonda, kus mitte hiljem kui 14 päeva jooksul otsustatakse, kas seda saab tagasi võtta.

Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust woolish@woolish.ee