Ümbervahetamine ja tagastamine

 

Tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul ostu hetkest. See kehtib Woolishi e-poest toodetele, kuid mitte edasimüüjate juurest või mujalt ostetud toodetele. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kasutatud või kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta. Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada. Müüjal on õigus toodet mitte tagasi võtta ning edastada see ekspertiisi Woolish Knitting OÜ tootmisosakonda, kus mitte hiljem kui 30 päeva jooksul otsustatakse, kas seda saab tagasi võtta.

PALUN TÄIDA ELEKTROONILINE TAGASTUSVORM SIIN TAGASTUSVORMI ERLADI PABERIL EI OLE VAJA SAATA!

 

OMNIVA

Kui tellisite oma kauba Omniva pakiautomaati Eestis, siis on teil võimalus tagastada tellimus 14 päeva jooksul pärast SMS-teavituse saamist kasutades Omnivalt SMS-iga saadetud tagastuskoodi. Otsi Omniva pakiautomaadi menüüst “Tagasta pakk”, seejärel sisesta SMS-ga saabunud tagastuskood ning kleebi automaadist trükitud aadresskaart. Leia lähim pakiautomaat SIIN.

 

SMARTPOST

Kui tellisite oma kauba Itella SmartPOSTiga  pakiautomaati Eestis, siis on teil võimalus tagastada tellimus 14 päeva jooksul pärast SMS-teavituse saamist, kasutades sama SmartPosti uksekoodi, mida paki kättesaamisel. Otsi SmartPOSTi pakiautomaadi menüüst “Paki tagastamine” ning sisesta sama kood, millega said saadetud paki kätte. Leia lähim pakiautomaat SIIN.

 

DPD 

Kui tellisite oma kauba DPD teenusega siis on tellimusega kaasas tagastuskleebis mida saad siis edukalt kasutada vabalt valitud pakiautomaadi kaudu tagastamisel. (Toodet saab tagastada ainult DPD pakiautomaadi või Pickup teeninduspunkti kaudu. Leia lähim punkt SIIN.

 

KAUBA TAGASTAMINE


Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus.

Saata pakendis kaup hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest WOOLISH KNITTING OÜ´le asukohaga Suur-Kaare 35a, Viljandi 71013 Eesti, 55 34 535. Pakiautomaadiga saadetud kaubal on kaasas kas tagastamise kleeps võis SMS kood, palun tutvuda erinevate teenuspakkujate reeglitega.

Tagastatud toote eest kannab Woolish Knitting OÜ raamatupidamine raha tagasi Teie poolt taganemisavalduses näidatud pangakontole viivitamatult, kuid mitte kauem kui 30 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest. Kliendile ei tagastata kullerteenuse või pakiautomaadi teenuse kulu, mis on kaasnenud paki saatmise ja tagastamisega.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

KAUBA VAHETAMINE

Kaupade ümbervahetamine on taganemisõiguse erijuhtum, mille puhul Ostja tagastab kaubad samadel tingimustel, nagu sätestatud peatükis "Kaupade tagastamine", kuid ei soovi saada raha tagasi, vaid saada ostetud kaupade asemel sarnaseid kaupu samas või suuremas väärtuses.  Vahetades kaubad suuremas väärtuses kaupade vastu, katab rahalise vahe Ostja.

Kauba vahetamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus. Kommentaaridesse lisada, mis kauba vastu soovite ostetud kaupa vahetda.

Kauba ümbervahetamine on TASUTA

Saata pakendis kaup hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest aadressile " WOOLISH KNITTING OÜ asukohaga Suur-Kaare 35a, Viljandi 71013 Eesti". Pakiautomaadiga saadetud kaubal on kaasas kas tagastamise kleeps võis SMS kood, palun tutvuda erinevate teenuspakkujate reeglitega üleval.

 

Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust woolish@woolish.ee