WOOLISH TIIM

 

Woolishi peakontor asub Tallinnas ning tootmine Viljandis. Meie armastatud brändi taga on väike tiim, kes igapäevaselt villasega toimetab. Keri allapoole ja tutvu meie villapeadega!

 

 

ANNA

 

 Woolishi tegevjuht ning brändi üks loojatest.


"Mind on väikesest tüdrukust saati huvitanud igasugune kunst ja loovus. Olen lõpetanud rahvusvaheliste suhete eriala ning pikalt töötanud ka toitlustuses, kuid sain aru, et see pole mina ise. Õnneks tänu Eigo perele tekkis mul võimalus sukelduda disaini, moe ja brändi kujundamise maailma. Mul on hea meel, et Woolishist on saanud edukas jätkusuutliku jalajäljega bränd, mille disainikeel eristub kõigist teistest. Woolish on minu jaoks väljendusvorm, peegeldades oma arusaama, põhimõtteid ja tundeid. Ja me teeme tooteid inimestele, kellel on samasugune elustiil ja ellusuhtumine nagu minul. Inimene, kes tahab maailma paremaks muuta ja elada harmoonias. Naudib elus iga hetke, hindab mugavust, peab lugu lõbust, rõõmust."


Kui Anna oleks üks meie kampsunitest, siis teda iseloomustaks kõige paremini lilla-neoon ananassi kampsun, mis on täpselt sama värvikas ning mitmekülgne kui Anna isegi.

 

 

KARIN

 

Woolishi disainer.


“Raske on ennast siin kirjasõnas kokku võtta, kuna mu igapäevane väljendusvorm on enamasti väga visuaalne. Mind paneb eelkõige tegutsema loomine. Seega võikski kokkuvõtvalt öelda, et olen looja: ühe jalaga pilvedes , teisega kindlalt maa peal. EKAs moedisaini õppides hakkas mind üha rohkem ja rohkem köitma kudumine. K-U-D-U-M-I-D Ohhhhh , saate ehk juba aru?! Kudum intrigeerib mind oma mitmekülgsuse tõttu. Annab kandjale vabaduse mõelda ja hingata, nautida elu hetkes. Minu tee Eesti kõige villasema brändi kõrval sai alguse vaid pool aastat tagasi. On olnud väga värvikas ja värskendav aeg: luua pärast autorikollektsioonide tegemist edasi kellegi teise loodud reaalsust. Teha eetilisi ja eristuvaid riideid, Teile, PÄRIS inimestele, argistes hetkedes kandmiseks. Lisaks toodetele toimetan ma Woolishis ka erinevate trükistega ning sellega, et meie kodulehte oleks aina parem kasutada."


Kui Karin oleks üks meie kudumitest, siis iseloomustaks teda kõige paremini meie sinine flamingo vest. See on rahulik, aga mitmetahuline.

 

 

MARIE

 

Woolishi visuaalide ja keele kujundaja.


"Mulle jääb silma igasugune ilu ning mulle meeldib ilu luua. Woolishiga koos olen ma ilu loonud juba pea 3 aastat. Ilu on muidugi ka väga suhteline. Selle taga saab olla ka huumor, igapäevane elu, mõni raskem hetk, aga kõik kokku teeb ikka ühe elusa ilu (aka ilusa elu). Mood ja ilu käivad käsikäes ning mina sattusingi peale oma rõivaalaseid õpinguid kõigepealt Baltikasse 3D rõivaste mudeleid valmistama ning seejärel juba hoopis Woolishile sisu looma. Woolish on bränd, kellega on olnud (ja on) põnev, lõbus ja kindlasti VÄRVIKAS. Me oleme koos palju avastanud ja arenenud. Ja loodetavasti on seda kõik äge vaadata ka sinul, kes sa meid jälgid!"


Kui Marie oleks üks meie kampsunitest, siis iseloomustaks teda kõige täpsemini meie valge klassikaline NARITA kampsun, mida ta ka pildil ise kannab. See on ajatu ning ülimalt mugav mudel, milles woolishiliku kergusega igapäeva toimetusi teha. Ja ei saa mainimata jätta, et Mariel on valgete kudumite vastu südames eriline koht!

 

 

KÜLLI, KERLI, LEILI

 

Meie raskekahurvägi Viljandi tootmises.


Vasakult - Leili, Kerli ja Külli. Nende osavate, armastavate ja pehmete käte alt käivad igapäevaselt meie kudumid läbi. Meie tragi Leili on õmblusmasinate ja keteldusmasina lausuja. Samuti saavad nööbid ja sildid tänu temale meie Viljandis toodetud toodete külge. Meie asjalik Kerli hoiab silma peal kudumismasintel ja tagab nende laitmatu töö. 

 

 

Alati rõõmsameelne Külli aga vastutab selle eest, et kogu tootmine töötaks nagu kellavärk. Et kõik tellimused saaksid töösse antud ning lõpuks ka pakitud. Külli on Woolishi perekonna kolmanda põlvkonna esindaja ning tohutu eeskuju. Meie meeskonnas on ka Tairi, kes hetkel küll on oma pisikesega kodus, aga kelle ülesandeks on olnud meie erinevate mustrite väljatöötamine, mis on nii vanade masinatega üks paras katsumus!


Meie Viljandi naiskonda iseloomustavad kõige paremini meie pleedid. Kõik on isenägu, aga neis kõigis on see kodune soojus, mis Viljandist ja Woolishist õhkab!