Materjal

 

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav. Kui oled oma rõivaeseme lõpuni kandnud, siis võid selle põhimõtteliselt aiakomposti sisse segada. Lisaks on meriinovillal palju eeliseid: see hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega; ei ole väga kare, ei lõhna ega kortsu eriti; materjal on ülikerge ning ei veni välja. Ja suudab seda kõike täiesti looduslikul ja jätkusuutlikul viisil. Lihtsalt imeline!

 

 

LOOMASÕBRALIK

 

Õnnelikud lambad = õnnelik kampsun = rahulolev kampsunikandja. Meie kudumites kasutatav meriinovill pärineb ainult sellistest farmidest, kus ei tehta Mules’i lõikust. Me uurime hoolega villakasvatajate tausta ja teeme koostööd vaid nendega, kes suudavad tagada lammaste heaolu.

 

 

Monomaterjal sisaldab ainult ühte tüüpi kiudu – näiteks 100% villa. Seda on segukangaga võrreldes lihtsam taaskasutada, mistõttu on eelistatud suletud ringlussevõtuga rõivadisainis. Ja taaskasutus on üks olulisemaid kriteeriume. Segukangast toodet on sageli keeruline või kallis ümber töödelda. Meie monomaterjalist vill on aga 100% biolagunev ja seda saab paljudes valdkondades uuesti kasutusele võtta.

 

 

OEKO-TEX & WOOLMARK

 

Standardid on meie jaoks väga olulised ja ausalt öeldes teevad need meie elu palju lihtsamaks ning mõnusamaks. Kasutame ainult Öko-Tex märgisega tarnijaid, et kõik meie toodete komponendid (õmblusniidid, nööbid jne) oleksid kontrollitud ning tervisele ohutud. Lisaks on meie rõivaesemetes ainult Woolmarki sertifikaadiga tootjate vill.