Vahvel meriino sall tumesinine

69 €

Meie Vahvel sall on piisavalt pikk, et ulatuda ümber kaela täpselt nii mitu korda kui sul vaja on. Soe ja mõnusa tekstuuriga sall teeb igast õueskäigust krõbeda ja meeldejääva retke. Lisainspiratsiooni leidmiseks soovitame kanda koos Vahvel mütsiga.

Suurus: 190 x 30 cm

100% peen meriinovill

100% ümber töödeldav materjal

100% läbipasitev tootmisprotsess ja tarneahel

Oeko-Tex sertifitseeritud lõng ja sildid

Toodetud Leedus

Materjal ja hooldus

Materjal: 100% pehme meriino vill

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.