Symmetry avara lõikega meriino kampsun-vest

Kas sa tead seda tunnet kui jääd mõnda mustrit, näiteks tapeedil või kampsunil kauemaks vaatama ja see hakkab virvendama ja liikuma ja korraga ilmutavad ennast igasugused asjad ja olendid ja aeg ja ruum tõmbuvad samaaegselt kokku ja venivad imelikult ja... Ei tea? Või nii. Tegelikult... ega meie ka ei tea. Ja kindlasti pole me kunagi midagi sellist kogenud. Mis jutt see selline üldse on, meil on siin lihtsalt üks kena oversized vest, muud midagi. Väga pehme!

 

30% MERIINO / 70% PUUVILL

MODELL: 195 / SUURUS: L

149 €
Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!

Me kasutame meriinovilla, mis on 100% taaskasutatav.  Meriinovillal on palju eeliseid teiste tekstiilmaterjalide ees: hoiab hästi sooja, juhib niiskust ja on antistaatiliste omadustega.

Kuna vill on looduslik ja taastuv ressurss, siis kõik meie tooted on täielikult biolagunevad.

See kudum on kootud meie pereettevõttena tegutsevas kudumivabrikus. Kõik tooted on hoolega viimistletud käsitsi.

Toote hooldus

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.