Ananass meriino kardigan kollane

199 €

Too troopiline soojus endaga koju ja topi taskusse natuke päikest. Kellel ananassist puudu on olnud, leiab siit seda küllaga. Igatepidi ananassine paksemast meriinovillast kardigan meelitab naeratuse suule ja suve südamesse. Vaktsineerimise tõendit pole vaja. Oversized-lõikega.

  • Modell on 174cm pikk ja kannab pildil suurust One Size
  • Toodetud Eestis
Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!
Suuruste tabel
Materjal ja hooldus

Materjal: 100% pehme meriino vill

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.