Akari meriino bleiser roheline

129 € 90 €

Kui temperatuur hakkab langema, jõuab kätte meriinovillaste rõivaste hooaeg! Akari bleiser on kerge ja voogav ning selle triibuline hõlmamuster annab sulle terveks päevaks hoogu. Soe meriinokudum sobib ideaalselt lisakihiks mantli alla ja särgi peale.

 

MODELL: 178 / SUURUS: 1

Piisavalt jätkusuutlik? Loe ja otsusta ise!
Suuruste tabel
SUURUS12
eu suurus34-3840-42
pikkus8082
rindkere100108
varrukas6062
Materjal ja hooldus

Materjal: 100% pehme meriino vill

Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Peske käsitsi või puhastage keemiliselt. Peale pesu tuleks kampsun laotada tasapinnale kuivama. Äsja pestud toodet võib sättida kuivamise ajal kokreetsesse vormi ning võib kergelt aurutada.

Saatmine ja tagastamine

Tooteid saab tellida kõikidess EL riikidesse. Saatmisaeg Eesti siseselt on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Täpsemalt Saatmisest ja Tagastustest leiate meie lehe all asuvast menüüst.

_______________________________________________________________________

PANE TÄHELE:

Kui Sinu tellimus on esitatud, ei saa me muuta suurust, kohaletoimetamise ega e-posti aadressi. Palun kontrollige enne väljaregistreerimist, et need on õiged.

Mõned mudelid on ETTETELLIMISEL ja neid ei saadeta kohe, eeldatav saatmiskuupäev on MÄRGITUD igal tootelehel. Enne tellimuse esitamist saab tarnetähtaja kuupäeva kontrollida tootelehel.